تخریب بتن توسط بهترین شرکت تخریب بتون در سال 99

تخریب بتن

تخریب بتن


احتمالا خیلی از شما, درباره تخریب بتن یا Concrete Destroyling و شرکت تخریب بتن مطالبی خوانده اید. ولی شاید برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد که بهترین شرکت تخریب  بتون در سال 99  چه شرکتی هست؟ وظیفه یک شرکت تخریب بتن چیست ؟  در این مقاله کاملا اختصاصی به بررسی انواع روش های تخریب بتن در یک شرکت تخریب بتون می پردازیم. همچنین درباره هزینه و قیمت برش بتن صحبت میکنیم. همچنین مزایای انجام خدمات تخریب بتون توسط یک شرکت تخریب بتن میپردازیم. در آخر یکی از شرکت های تخریب بتن به اسم شرکت دنابرش را  به شما عزیزان و همراهان , معرفی خواهیم کرد. پس لطفا با ما همراه باشید.

قیمت تخریب بتن

هزینه تخریب بتن مجموعه بزرگ دنابرش به صرفه تر و پایین تر از قیمت تخریب بتن در سایر شرکت ها هست و طبیعتا رضایت بیشتری در میان علاقه مندان به خدمات تخریب بتن را مشاهده میکنیم.  نتیجه قابل توجه و خوبی که مشتری های عزیزمان داشتند نشانگر این موضوع هست که از نظر علاقه مندان به خدمات تخریب بتن , داشتن تخصص در این امر و همچنین هزینه معقول و به صرفه در یک شرکت تخریب بتون ,جزو  فاکتور های اساسی محسوب میشود. برای اطلاع از آخرین نرخ قیمت تخریب  بتن با کارشناسان شرکت دنابرش تماس بگیرید. مشاورین مجرب و متخصصین متعهد این این مجموعه بزرگ صنعتی و معدنی به شما کمک میکنند که بهترین تجربه را از خدمات تخریب بتن داشته باشید.

شرکت تخریب بتن

اگر به دنبال انجام تخریب بتن هستید, ما به شما شرکت تخریب بتون دنابرش را پیشنهاد میکنیم. شرکت دنابرش با داشتن سابقه طولانی مدت بیش از 30 سال در در زمینه های صنعتی و معدنی گوناگون از جمله سوراخکاری بتن , برش بتونتخریب بتون , کرگیری بتن  , آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

تخریب ساختارهای بتنی

اغلب پیمانکارها، با این که متخصص تخریب بتن نیستند، بخش های تخریب ساختارها را به عنوان جزئی از کسب و کار تعمیر و بازسازی انجام می‌دهند. دانستن هر روش یا ترکیب روش ها برای تخریب بتن مقاوم یا پیش ساخته، برای کاری ایمن و سودآور مهم است.

روش های تخریب بتن سازه :

تخریب بتن با توپ و جرثقیل

این یکی از قدیمی ترین و متداول ترین روش های تخریب بتن سازه است. یک جرثقیل از یک توپ تخریب استفاده کرده، که تا 13500 پوند وزن دارد، که روی عضو مورد تخریب انداخته شده یا با تاب خوردن به آن برخورد می‌کند.

تخریب بتن تکمیلی

تخریب بتن تکمیلی یا انتخابی ساختار های بتن توسط بریدن اعضا و حذف آنها با جرثقیل ممکن است. فرآیند برش ممکن است به‌وسیله‌ی تاب خوردن، جت آب یا لنز حرارتی صورت گیرد.

تخریب بتون با شکننده‌های پنوماتیک و هیدرولیک

یک قطعه رایج از تجهیزات برای تخریب بتون عرشه‌ی پل استفاده می‌شود، زیربنا و پیاده رو یک شکن سوار شده روی بوم هیدرولیکی و پنوماتیکی انجام شده است. بهره وری می‌تواند به آرامی، وابسته به اندازه چکش، نوع بتون ، مقدار مقاومت و شرایط کار باشد.

تخریب بتن با فشار مداوم

تخریب بتن با فشار مداوم می‌تواند به دو دسته، از هم پاشیدن مکانیکی و شیمیایی طبقه بندی شود. از هم پاشیدن مکانیکی توسط یک ماشین تقسیم دست ساز که با فشار هیدرولیکی تامین شده توسط یک موتور کوچک کار می‌کند انجام می‌شود. با قرار دادن یک دوغاب گران قیمت روی شکاف مشخص شده با یک الگوی از پیش تعیین شده، بتن می‌تواند با روشی کنترل شده منشعب شود تا از بین برود.

تخریب بتن انفجاری

روش تخریب بتن انفجاری ، گاز های منبسط کننده را به سرعت در مجموعه ای از شکاف ها محصور کرده تا شکست های کنترل شده‌ای برای تخریب بتن ایجاد شود. به طور کلی، روش های انفجاری برای برداشتن حجم زیادی از بتن موثر هستند.

فشار هیدرولیکی و شیمیایی باعث تخریب بتن با حداقل سر و صدا و ریختن آوار را به همراه دارد. هر دو روش توسط نیروهای جانبی با سوراخ کردن بتن کار می‌کند، و می‌تواند به صورت مجازی هر روش دیگر تخریب بتن را که قادر است انجام دهد. اگرچه، به جای خرد کردن و تخریب بتن به قطعه های کوچک توسط دینامیت و ابزار موثر، نیروهای جانبی با گذشت زمان بتن را به تکه های کوچکتری خرد می‌کنند.

روش مکانیکی تخریب بتن

  • روش مکانیک تخریب بتن ارزان، کامل، بدون لرزش است.
  • ایجاد سوراخ های اولیه برای قطعه قطعه کردن همان صدا و لرزش را ایجاد می‌کند
  • ماشینی با نوک الماسی به خوبی باعث کاهش صدا و لرزش در طی سوراخ کردن می‌شود، اما این خیلی گران تر است
  • کنترل کردن هدایتی و حرکات خرد کردن برای تخریب بتن می‌تواند سخت باشد
  • شکن دست ساز یا سوار شده روی ماشین، ممکن است نیاز دارند که برای برش در معرض میله های تقویت کننده قرار بگیرند

روش شیمیایی تخریب بتن

  • روشی پرهزینه تر از فشار های مداوم
  • می‌تواند تخریب بتن را با روشی کنترل شده قطعه قطعه کرد
  • ممکن است بیش از 4300 psi نیروی گسترده برای ایجاد شکاف تخریب بتن در طی 10 تا 20 ساعت ایجاد شود
  • کامل، بدون لرزش، بدون گرد و غبار یا همراه با مقداری از آن
  • دمای انجماد تاثیر آن را بسیار کاهش می‌دهد

اغلب در پروژه های تخریب بتن درگیر با عرشه پل، پی و پیاده رو، شکن های پنوماتیکی و هیدرولیکی سوار شده روی بوم یا شکن های دست ساز ابزار انتخابی هستند.

میزان کار انجام شده با استفاده از روش هایی وابسته به اندازه چکش، قدرت بتن، میزان مقاومت فلز استفاده شده در تخریب بتن، و شرایط کاری است.

شکن های سوار شده روی ماشین، قادر به آزاد کردن 100 تا 20000 پوند در 300 تا 800 ضربه در دقیقه است.

شکن های سوار شده روی ماشین ممکن است از ابزار زیر استفاده کنند:

-یک بوم تلسکوپی برای دسترسی آسان و مانور دادن

-عملیات کنترل از راه دور

-قابلیت تخریب بتن در زیر آب

برخی محدودیت های شکن های سوار شده روی ماشین شامل تولید صدا، گرد و غبار و لرزش است.

فروریختن در اثر تخریب بتن

با بریدن اعضای بتن، و تخریب بتن و حذف آنها توسط جرثقیل، تخریب بتن کامل ساختار آن ممکن است با حداقل نویزريال گرد و غبار، و اثر روی سازه‌های مجاور انجام شود.

تخریب بتن با جت آب

-حداقل کردن گرد و غبار و حذف آنها و خطرات آتش سوزی

-میتواند برای برش هر دو مورد خط های مستقیم و حد فاصل استفاده شود

-نیاز به استفاده از یک ابزار سایش و سیستم آب‌گیر در طی فرآیند برش

مرجع

تخریب بتن با لنز حرارتی

-حرارت زیاد باعث تخریب بتن و زوال آن در مجاورت با برش می‌شود

-به خصوص در حضور فلزات مقاوم به خوبی کار می‌کند

-حذف مشکلات لرزشی و گرد و خاک

-ممکن است باعث دود و خطرات آتش سوزی شود

چکش های خردکننده سبک هستند، شکن های تخریب بتن دست ساز که به راحتی برای شکستن صفحات هوایی و عمودی قرار گرفته‌اند. با پیشنهاد عملیات خرد کردن و تخریب بتن کنترل شده، این چکش ها به اپراتور ها اجازه می‌دهند که محل هایی دقیق را با دقت خرد کنند.

کوچکترین چکش های خرد کننده و تخریب بتن، به صورت الکتریکی، پنوماتیکی، یا هیدرولیکی تقویت می‌شوند، معمولا وزنی بین 5 تا 30 پوند دارند. طبق معمول، یک نشانه خوب بودن ابزار وزن آنهاست. ابزار سنگین تر، قدرت مناسب تری برای تخریب بتن دارد. عملیات خرد کردن این نوع ابزار سریع، و در حدود 900 تا 3000 ضربه در دقیقه است.

چون چکش های خرد کننده اغلب برای تخریب بتن روی صفحات عمودی و هوایی استفاده می‌شوند، باید سبک باشند. آنها روی نگه داشتن یک دسته در پشت ابزار و محکم نگه داشتن آن با میله‌اش، همراه با دست دیگر مانور داده‌اند. برخی ابزار تخریب بتن قابلیت نه داشتن دومی هم در طرف دیگر دارند. این به اپراتور ها اجازه‌ی کنترل وزن و توانایی هدایت عمل خرد کردن و تخریب بتن در زاویه‌های مختلف را می‌دهد.

با پیشنهاد یک عمل خرد کردن کنترل شده، این چکش ها به اپراتور ها اجازه‌ی خرد کردن دقیق یک محل خاص را می‌دهند.

کارخانه ها گزینه های بیشتری نسبت به چکش های خرد کننده خود می‌دهند، که شامل چرخشی، دسته های گیرنده شوک، و محافظ حرارت هستند.

چکش تخریب بتن

چکش های خرد کننده تخریب بتن ، شبیه به چکش های چرخشی هستند، به همان روشی ضربه می‌زنند که چکش تخریب بتن ضربه می‌زند. چکش تخریب فقط عمل ضربه زدن را انجام می‌دهد، برخلاف چکش های چرخشی که می‌توانند سوراخ هم ایجاد کنند.

در حالی که چکش تخریب بتن نسبت به چکش چرخشی ضربه های کمتری در دقیقه وارد می‌کند، نیروی افزایش یافته ابزار در واقع این را سریعتر و کارآمد تر برای تخریب بتن و سنگفرش می‌کند.

منبع

 اره‌ی سیم الماسی

ارّه های سیمی ابتدا در معادن سنگ، و ارّه های سیم الماسی در تخریب بتن، برای برش بتن مقاوم کار می‌کردند.

یک حلقه از سیم الماسی روی چرخ رانده شده توسط موتور هیدرولیکی و الکترولیکی سوار شده است. درایو های هیدرولیکی توسط واحد های الکتریکی، گازوئیلی یا دیزلی تقویت می‌شوند که معمولا به ارّه های سیمی تخریب بتن وقتی در حال برش بتون مقاوم هستند ترجیح داده می‌شوند، تا وقتی هر دوی آنها برگشت پذیر بوده و سرعت متغیر دائمی را تامین کند. آب برای تامین خنکی و ریختن روی برش اعمال می‌شود.

ارّه های سیم الماسی از ارّه های چرخشی برای تخریب بتن موثر تر هستند، که قادر به بریدن بتن با هر ضخامتی می‌باشند. این مزیت آنها را برای هر نوع تخریب بتن سنگین که در پل هل، و ساختار بتنی ضخیم هستند، مفید می‌کند.

خدمات تخصصی

.