سوراخکاری بتن توسط بهترین شرکت سوراخکاری بتون در سال 99

سوراخکاری بتن

سوراخکاری بتن


احتمالا خیلی از شما, درباره سوراخکاری بتن یا Concrete Core Drilling و شرکت سوراخکاری بتن مطالبی خوانده اید. ولی شاید برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد که بهترین شرکت سوراخکاری بتون در سال 99  چه شرکتی هست؟ وظیفه یک شرکت سوراخکاری بتن چیست ؟  در این مقاله کاملا اختصاصی به بررسی انواع روش های سوراخکاری بتن در یک شرکت سوراخ کاری بتون می پردازیم. همچنین درباره قیمت و هزینه برش بتن صحبت میکنیم. همچنین مزایای انجام خدمات سوراخکاری بتون توسط یک شرکت سوراخ کاری بتن میپردازیم. در آخر یکی از شرکت های سوراخکاری بتن به اسم شرکت دنابرش را  به شما عزیزان و همراهان , معرفی خواهیم کرد. پس لطفا با ما همراه باشید.

قیمت سوراخکاری بتن

هزینه سوراخکاری بتن مجموعه بزرگ دنابرش به صرفه تر و پایین تر از قیمت سوراخکاری بتن در سایر شرکت ها هست و طبیعتا رضایت بیشتری در میان علاقه مندان به خدمات سوراخکاری بتن را مشاهده میکنیم.  نتیجه قابل توجه و خوبی که مشتری های عزیزمان داشتند نشانگر این موضوع هست که از نظر علاقه مندان به خدمات سوراخکاری بتن , داشتن تخصص در این امر و همچنین هزینه معقول و به صرفه در یک شرکت سوراخکاری بتون ,جزو  فاکتور های اساسی محسوب میشود. برای اطلاع از آخرین نرخ قیمت سوراخکاری بتن با کارشناسان شرکت دنابرش تماس بگیرید. مشاورین مجرب و متخصصین متعهد این این مجموعه بزرگ صنعتی و معدنی به شما کمک میکنند که بهترین تجربه را از خدمات سوراخکاری بتن داشته باشید.

معرفی یک شرکت سوراخکاری بتن

اگر به دنبال انجام سوراخکاری بتن هستید, ما به شما شرکت سوراخکاری بتون دنابرش را پیشنهاد میکنیم. شرکت دنابرش با داشتن سابقه طولانی مدت بیش از 30 سال در در زمینه های صنعتی و معدنی گوناگون از جمله برش بتون , تخریب بتنسوراخکاری بتون , کرگیری بتون , آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

سوراخکاری بتن

ایجاد منفذ در تخته سنگ یا بتن در یک دقیقه یا کمتر وقتی شما از ابزار خاص و روش های درست استفاده کنید.

وقتی بتن خوب باشد، زیبایی شناسی صنعتی به سمت طراحی خانه های مدرن می‌رود، این سختی و قدرت چیز هایی هستند که دارای ساخت طولانی با مواد ساختمانی جالب هستند. که مدت آن یک مانع جدی است، اگرچه برای صاحب خانه هایی که سعی در پیاده سازی یک هنر روی دیوار بتنی هستند، سوراخکاری بتن برای نصب حصارکشی در انتهای جاده، یا سوراخکاری بتن در گوشه پشتی یک رومیزی بتنی است. بعضی فعالیت ها به سمت یک خطر جدی آسیب یک مته سوراخکاری بتن یا صدمه زدن به سطح بتن با یک تلاش ضعیف و اضافی، در چگونگی سوراخکاری بتن منجر می‌شوند.

سوراخکاری بتن چگونه انجام می شود ؟

در واقع شما می‌توانید، سوراخکاری بتن دیوار داخلی که با هیچ چیز بیشتر از مته چرخشی شما و و یک تخته سنگ مجهز نشده، تا وقتی که شما مراقب باشید موتور دریل را نسوزانید یا قطعات را خرد نکنید. بتن قدیمی، اگرچه بتن های قدیمی اغلب مقاوم تر از بتن های تزئینی در پروژه های امروزی هستند. پس سوراخکاری بتن با پی 50 ساله با یک دریل معمولی خسته کننده اس، پس این کار را نکنید. وقتی با بتن قدیمی کار می‌کنید – یا برنامه‌ای برای سوراخ کردن حفره هایی در حدود دو تا چهار اینچ عمق و تا 4/3 اینچ عریض دارید – این بهترین ارتقا برای یک دریل چکشی الکتریکی است.

قدم اول سوراخکاری بتون

یک مکان مطلوب برای سوراخکاری بتن با مداد در سطح بتن علامت زده، و دوباره محل‌ها را قبل از شروع بررسی کنید. همچنین، در مدت این برنامه و آماده سازی کار، در نظر گرفتن عمق هر سوراخ الزامی است. اگر ظاهر سوراخ ها شامل یک نوار توقف است، آن را با عمق مورد نظر با دنبال کردن خصوصیات کارخانه ای دریل تنظیم کنید. بدون نوار توقف؟ در عوض، یک تکه نوار نقاب دار را در دور مته دریل برای جایی که باید سوراخکاری بتن متوقف شود بپیچید.

قدم دوم سوراخکاری بتن

عینک ایمنی بزنید، سپس مته مناسب برای تخته سنگ را برای اندازه حفره مطلوب در دریل چکشی را وارد کنید. سپس، با استقرار محکم پا ها روی زمین، جدا کردن عرض شانه ها، در موقعیت قرار بگیرید. برای سوراخکاری بتن دریل خود را با ایمنی در دو دست بگیرید: آن را مثل یک تفنگ دستی بگیرید، و اگر یک دسته کمکی برای دست دیگرتان وجود ندارد، از دست دیگر برای گرفتن پشت دریل استفاده کنید. ویکیپدیا

کنترل دریل برای ابتدای کار برای شما به عنوان یک سوراخکار بتن سخت است. وقتی به آن تکیه می‌هید تا سوراخکاری بتن انجام دهید، مته دریل باید کاملا عمود به بتن باشد. برای برخی لگد زدن های دریل چکشی در حال کار آماده باشید.

قدم سوم سوراخکاری بتون

ابتدا یک حفره راهنما در سوراخکاری بتون ایجاد کنید، دریل های چکشی زیادی فقط دو نوع سرعت را پیشنهاد می‌دهند، پس دریل خود را روی سرعت کند گذاشته تا بهترین کنترل را برای ایجاد حفره راهنما داشته باشید. اگر دریل شما تنها یک سرعت دارد، پس به صورت کوتاه و کنترل شده پشت سر هم در ثانیه های کم کار کنید تا یک حفره برای سوراخکاری بتون ایجاد کنید. حفره راهنما باید بین 8/1 تا 4/1 اینج عمیق باشد.

قدم چهارم سوراخکاری بتن

وقتی شما با یک حفره راهنما با عمق حداقلی 8/1 اینج سوراخکاری بتن را شروع می‌کنید، کنترل کردن دریل شما راحت‌تر می‌شود، اما همه این کار ها را برای سازماندهی دریل با یک لمس پایدار، سبک اما محکم انجام دهید و هرگز روی آن فشار وارد نکنید. اگر مطمئن هستید، سرعت را تا آخر زیاد کنید، ابزار را با دو دست محکم نگه دارید، و سوراخکاری بتن را تا تکمیل حفره ها ادامه دهید.

قدم پنجم سوراخکاری بتن

اگر در سوراخکاری بتن به انسداد برخورد کردید، هرگز دریل را به جلوتر فشار ندهید. این می‌تواند به مته های دریل شما آسیب بزند، یا باعث از دست دادن کنترل دریل و خراب کردن یا آسیب به سطح بتن یا بدتر شود.

هر وقت شما به نقاط سخت برای ایجاد حفره برخورد کردید که جلوی پیشرفت را می‌گیرند، دریل را کنار گذاشته و از قلم و چکش برای سوراخکاری بتن استفاده کنید، قلم را روی نقطه سخت تخته سنگ گذاشته و چند ضربه به چکش‌تان بزنید – ضربات سخت  با چکش وارد نکنید چون باعث شکستن آن نقطه می‌شود. وقتی کارتان تمام شد، سوراخکاری بتن را با سرعت آهسته ادامه دهید تا مطمئن شوید که از آن قسمت عبور کرده‌اید. منبع

قدم ششم سواخکاری بتن

گاه به گاه دریل را بیرون آورده تا گرد و غبار حاصل از سوراخکاری بتن را بشویید. با در نظر گرفتن اینکه شما می‌توانید یک حفره دو اینچی در کمتر از یک دقیقه با یک دریل چکشی ایجاد کنید، توقف سوراخکاری بتن در هر 15 تا 20 ثانیه باید کافی باشد.

قدم هفتم سواخکاری بتن

وقتی حفره خود را تا عمق لازم سوراخ کردید، همه‌ی گرد و غبار سوراخکاری بتن را با هوای فشرده بیرون بکشید، سپس هر چیزی که روی زمین افتاد را بسته بندی کنید. شما هنوز هم باید عینک های ایمنی خود را در این فرایند برای حفاظت در برابر هر گرد و غبار حاصل از سوراخکاری بتن و خرده زیر هایی که ممکن است روی صورتتان بپرند و در چشم‌تان فرو بروند، بپوشید. مرجع

قدم هشتم برای سوراخکاری بتون

این فرایند را برای هر حفره‌ای که نیاز دارید تکرار کنید. یک بار، انجام با بسته بندی می‌تواند باعث تمیز شدن با یک باد ملایم شود.

سوراخکاری بتن با دریل چکشی

آیا در مورد سوراخکاری بتن با دریل چکشی چیزی می دانید ؟ سوراخ کاری بتن علم موشکی نیست. اما هنوز، اگر برخی چیز ها را به خاطر نسپارید می‌تنواند کار سختی باشد. اگر از مته اشتباهی در دریل چکشی خود استفاده کنید، ممکن است مته را بشکنید ( یا بدتر آن را ذوب کنید). اگر بدون دید کافی یک دیوار را سوراخ کنید، ممکن است به یک لوله کشی آّ یا سیم کشی برق صدمه بزنید. من به شما خواهم گفت که چگونه از چنین چیزی جلوگیری کرده و به شما نکات دیگری می‌گویم.

گاهی اوقات، ابتدا شما مجبورید لایه‌ای از میز را قبل از رسیده به بتن سوراخکاری کنید. کاشی ها چیز هایی نیستند که شما به سرعت آن ها را سوراخ کنید. خطر آسیب به کاشی بسیار بالا است. ابتدا، با دقت تمام راه ورودی به حفره کاشی را با استفاده از یک مته مخصوص کاشی با نوک تیز، و بدون استفاده از حال چکشی دریل، سوراخ کنید. سپس از دریل های چکشی با مته های پرقدرت سوراخکاری بتن استفاده کنید. استفاده از روکش نواری روی سطح نرم کاشی برای جلوگیری از سرگردانی یا خراش انداختن دریل شود.

خدمات تخصصی

.