خدمات دنا :

کرگیری بتن

معرفی خدمات کرگیری بتن

کرگیری بتن درواقع یک حالت از انواع مختلف برش بتن است. سوراخکاری با دریل مغزه گیر بتن در بتون مسلح با ضخامت و اندازه های (قطر) متفاوت هستند. که بدلیل استفاده از مته مغزه گیر با سگمنت های الماسه قادر به برش بتن همراه با میلگرد می‌باشد. گاهی نیاز است که در ساختار قبلی سازه بتنی تغییراتی ایجاد گردد و می توان این تغییرات را به صورت برش بتن ایجاد نمود. حال با توجه به نیاز و شرایط محیط روش های متفاوتی برای برش بتن وجود دارد. یکی از انواع روش های برش بتن، کرگیری بتن است.

معمولا کرگیری بتن برای عبور كابل‌های برق، لوله های آب و گاز، تأسيسات ساختمانی و… می‌باشد.

دستگاه کرگیری بتن یک ابزار قدرتمند جهت برش و مغزه گیری در مصالح از جنس های متفاوت است که می‌تواند سوراخ‌های دايره‌ای در بتن مسلح، پيش ساخته، آسفالت، آجر، بلوک سيمانی، مصالح ساختمانی ایجاد نماید. این دستگاه برقی بوده و با آب به‌کار گرفته می‌شود که برای خنک کردن مته الماسه استفاده شده و باعث عملکرد بهتر مته الماسه و دوام بیشتر آن در پروژه‌های کرگیری بتن می‌شود.

از موارد مهم استفاده از کرگیری بتن، سوراخکاری بتن با دریل مغزه گیر بتن ( Core Drilling Machines )، ایجاد سوراخ در بتن در هر قطر و ضخامت برای عبور کابل‌های برق، لوله‌های آب و گاز، تأسیسات ساختمانی و… است. کرگیری بتن جهت ایجاد سوراخ‌های دایره‌ای در بتن مسلح، پیش‌ساخته، آسفالت، آجر، بلوک سیمانی، مصالح ساختی استفاده می‌شود. همچنین می‌توان در مناطق و مکان‌هایی که قابل‌دسترسی جهت استفاده از تجهیزات دیگر برش بتن نیست، با استفاده از ایجاد کرهای پیوسته اشکال مدنظر را ایجاد نمود. این امکان نیز وجود دارد که در کف خیابان، پیاده‌رو، دیوارها، سقف، کف ساختمان‌ها و حتی بر روی سطوح لغزنده عملیات سوراخکاری بتن و کرگیری بتن انجام گردد.

جابجایی محل عبور لوله‌ها و یا سینی کابل‌ها و غیره، یکی از مواردی است که امکان مواجهه با آن دور از ذهن نیست. در این زمینه با استفاده از تجهیزات مربوطه عملیات کرگیری بتن، بدون ضربه و آسیب رساندن به سازه در قطر های مورد نیاز انجام می‌گیرد.
کرگیری بتن
با استفاده از دستگاه‌های کرگیری بتن مختلف و متناسب با نوع مکان و ابعاد برش، سوراخ‌هایی از قطر ۱ سانتیمتر تا ۱ متر و بدون محدودیت عمق با هر زاویه‌ای که باشد ایجاد می‌شود.
مهمترین خدمات قابل ارائه در پروژه‌های کرگیری بتن شامل موارد زیر است:
1- برش دیوار بتنی جهت بازشو برش فنداسیون جهت چاله آسانسور .
2- برش انواع سقفهای دال بتنی عرشه فولادی و کامپوزیتی و کوبیاکس، یوبوت، پیش تنیده.
3- داکت کرگیری بتن جهت عبور تاسیسات مکانیکی برقی و الکترونیکی در بتن های با ضخامت بالا.

کرگیری بتن

کرگیری بتن با دنا برش

گروه پیمانکاری دنابرش با داشتن ابزار و تجهیزات پیشرفته و همچنین با بکارگیری نیروهای فنی و متخصص در زمینه برش بتن به وسیله دستگاه های کرگیری بتن آمادگی برش بتن و کرگیری بتن در اصفهان در عمق و ضخامتهای بالا را دارد.

مشاوره و معرفی خدمات توسط کارشناسان دنابرش

مجری خدمات برش بتن و کرگیری بتن و سوراخکاری بتن و تخریب بتن

آخرین مطالب کرگیری بتن

آشنایی بیشتر با انواع تیغه برش بتن
مقالات

انواع اره و تیغه برش بتن

بتن یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی مورد استفاده در همه سازه‌ها است و از وجهه یا محبوبیت آن کاسته نشده است. اغلب بتن سخت می‌بایست

مزایای استفاده از بتن
مقالات

مزایای استفاده از بتن در سازه ها

بتن به عنوان یکی از مصالح پر کاربرد و مستحکم در ساختمان سازی محسوب می شود. در واقع مزایای بتن در امر ساختمان سازی بسیار

0 0 رای ها
رأی دهی به محتوا
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments