کرگیری بتن توسط بهترین شرکت کرگیری بتون در سال 99

کرگیری بتن

کرگیری بتن


احتمالا خیلی از شما, درباره کرگیری بتن یا Concrete Core Drilling و شرکت کرگیری بتن مطالبی خوانده اید. ولی شاید برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد که بهترین شرکت کرگیری بتون در سال 99  چه شرکتی هست؟ وظیفه یک شرکت کرگیری بتن چیست ؟  در این مقاله کاملا اختصاصی به بررسی انواع روش های کرگیری بتن در یک شرکت کرگیری بتون می پردازیم. همچنین درباره قیمت و هزینه برش بتن صحبت میکنیم. همچنین مزایای انجام خدمات کرگیری بتون توسط یک شرکت کرگیری بتن میپردازیم. در آخر یکی از شرکت های کرگیری بتن به اسم شرکت دنابرش را  به شما عزیزان و همراهان , معرفی خواهیم کرد. پس لطفا با ما همراه باشید.

قیمت کرگیری بتن

هزینه کرگیری بتن مجموعه دنا برش به صرفه تر و پایین تر از قیمت کرگیری بتن در سایر شرکت ها هست و طبیعتا رضایت بیشتری در میان علاقه مندان به خدمات کرگیری بتن را مشاهده میکنیم.  نتیجه قابل توجه و خوبی که مشتری های عزیزمان داشتند نشانگر این موضوع هست که از نظر علاقه مندان به خدمات کرگیری بتن , داشتن تخصص در این امر و همچنین هزینه معقول و به صرفه در یک شرکت کرگیری بتون ,جزو  فاکتور های اساسی محسوب میشود. برای اطلاع از آخرین نرخ قیمت کرگیری بتن با کارشناسان شرکت دنابرش تماس بگیرید. مشاورین مجرب و متخصصین متعهد این این مجموعه بزرگ صنعتی و معدنی به شما کمک میکنند که بهترین تجربه را از خدمات کرگیری بتن داشته باشید.

معرفی یک شرکت کرگیری بتن

اگر به دنبال انجام کرگیری بتن هستید, ما به شما شرکت کرگیری بتن دنابرش را پیشنهاد میکنیم. شرکت دنابرش با داشتن سابقه طولانی مدت بیش از 30 سال در در زمینه های صنعتی و معدنی گوناگون از جمله تخریب بتون , برش بتونسوراخکاری بتون , کرگیری بتون  , آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

کرگیری بتن

کرگیری بتن از یک دریل الماسی برشی برای بریدن یک سوراخ کاملا گرد در هر ساختار بتنی استفاده می‌کند. فرایند بی صدا، بدون گرد و غبار و غیر کوبه‌ای است، یعنی این متداول ترین انتخاب برای برش است.

حفره ها در کرگیری بتن میتوانند در هر زاویه ای – چه عمودی و چه افقی سوراخ شوند، و یک تجهیزات الکتریکی یا هیدرولیکی می‌تواند برای سوراخ کردن محل های حساس یا فضا های بسته استفاده شود.

کرگیری بتن چیست ؟

کرگیری بتن فرایند سوراخ کردن تمیز، حفره های استوانه‌ای در یک صفحه بتنی است. سوراخکاری بتن می‌تواند در خانه، محل کار، بزرگراه، و جاهای دیگر در خارج و داخل انجام شود.

کرگیری بتن چگونه انجام میشود ؟

به طور کلی، حفره ها در کرگیری بتن با ابزار سوراخکاری بتون انجام می‌شوند. برای کمک به آثار گرمای الکتریکی، لوله کشی، سیم کشی الکتریکی و غیره، مهم، استفاده از خدمات برش کرگیری بتن است. برای کارهای خراب کردن سازه‌ای مثل حفره های آدم رو و هلالی، این خدمات کاربرد دارند. برای تولید خطوط رایانه‌ای ، خطوط فاضلاب، خطوط تلفن، خطوط بخار، لوله های آب و موارد دیگر ساختار های بتنی، کرگیری بتن ضروری است.

برای حذف بخش بزرگ بتن، توالی حفره ها در یک ردیف که همدیگر را قطع کرده‌اند حفر شده‌اند. این نوع کرگیری بتن معمولا در اصطلاح سوراخکاری خطی یا کرگیری خطی گویند. به طور کلی، این فرایند کرگیری بتن، عمدتا وقتی دیگر فنون برش بتون برای استفاده سخت هستند، به کار گرفته می‌شود. کرگیری خطی یا حفاری خطی برای بیرون آوردن یک قطعه مربعی یا مستطیلی استفاده می‌شود.

دستگاه کرگیری بتن از یک لوله استیل تولید شده و شما می‌توانید بخش هایی که الماس در پایان حفاری به آنجا پیوند شده را ببیند.هر از گاهی، ابزار کرگیری بتن به یک ابزار یا دستگاه به وسیله‌ی یک پیچ یا اتصال یا فشار خلاء متصل شده است.

کرگیری بتن همچنین به صورت رایج برای تولید حفره هایی برای کابل های مسیریابی یا قرار دادن پیچ های اتصال، دستگاه حمل بار مثل میله های رولپلاک، یا برای تحلیل ساختارها، صخره یا لایه استفاده می‌شود. کرگیری بتن نیز می‌تواند به صورت دستی یا پیاده شدن روی سطحی که قرار است سوراخ شود، انجام گیرد.

کرگیری بتن فقط به بتن محدود نمی‌شود. برش خوب می‌تواند کرگیری بتن را در ساختار بتن، آسفالت، سنگ، آجر، و بلوک سیلر انجام دهد. برش های خوب می‌توانند در زمین، روی سقف، دیوارها، برای تخلیه زمین و سقف، تخلیه فاضلاب، ورودی کابل های تلفن، کابل های الکتریکی، و فیبر های نوری سوراخ ایجاد کنند. کرگیری بتن همچنین برای نصب لوله بولارد، سوراخ دستی و اتصال و حتی برای سیستم اگزوز بخاری موجود است. مراجع

ابزار های کرگیری بتن

یک ابزار کرگیری بتن متشکل از یک انتهای برشی الماسی متصل شده به یک لوله استیل است. در اغلب موارد تجهیزات به زمین یا صفحه با استفاده از یک اتصال، پیچ، یا درزگیر خلاء به منظور تثبیت آن متصل شده است. وقتی ابزار کرگیری بتن در حال سوراخ کردن است، تیغه برش به وسیله‌ی آب خنک می‌شود که این کار به منظور کاهش اصطکاک است. فرایند برش در کرگیری بتن توسط حذف ضربات سنگین، یک حفره کامل بدون آسیب های مخرب یا مراقبت های بعدی از خود به جای می‌گذارد.

کاربرد کرگیری بتن

کرگیری بتن در روی زمین، دیوار ها و سقف و هر جایی که نیاز به حفره داشته بشاد استفاده می‌شود. کرگیری بتن کاربرد های بسیاری دارد،اما به طور کلی برای حفاری های سودمند استفاده می‌شود.

حفره های کرگیری بتن برای باز کردن راه لوله های آب، خطوط فاضلاب، خطوط تلفن و خطوط کامپیوتر ضروری هستند. کرگیری بتن همچنین برای لوله کشی، سیم کشی برق، و گرما، همراه با تولید حفره های آدم‌رو و هلالی نیاز است.

پیمانکار کرگیری بتن

در اینجا به شرح نکاتی می پردازیم که برای یک پیمانکار کرگیری بتن مناسب هست :

انتخاب یک دریل:

چه شما آن را بخرید یا اجاره کنید، نکاتی برای در نظر گرفتن وجود دارند. Scott saunders می‌گوید: معمولا، شما از یک دریل دستی برای کرگیری استفاده خواهید کرد، تا حفرات را تا 3 اینچ در قطر حفر کنید. هنگامی که یک هسته سایز کوچک برای قدرت تا 3.7 اینچ در قطر آزمایش شد، شما می‌خواهید از یک دریل ایستاده یا یک دریل با قسمت مجهز استفاده کنید. اگر شما یک دستگاه را بخرید، ممکن است مدلی را که به شما این انعطاف پذیری را می‌دهد که پروژه های دیگر نظیر؛ کرگیری بتن برای حفره رولپلاک یا حفراتی برای کارهای لوله کشی یا سیم کشی الکتریکی را نیز با آن انجام دهید. اینجا اندازه های مختلفی از دستگاه های دستی، دستگاه های مجهز، و دستگاه های متوسط که می‌توانند در دو حالت دستی و ایستاده برا کرگیری بتن استفاده شوند.

منبع

قدرت موتور دریل کرگیری بتن :

موتور های دریل های کرگیری بتن در سه مدل با قدرت های مختلف وارد شدند: هیدرولیکی، هوایی، و الکتریکی. قدرت دسترسی شما به محل کار و محیط بیرون گزینه های قدرتی که انتخاب می‌کنید را مشخص می‌کنند. برخی دستگاه ها همچنین به شما اجازه‌ی انتخاب برای اندازه‌ی حفره و سختی بتن را می‌دهند.

پیوست های ایستاده :

وقتی کرگیری بتن در در تخته سنگ با یک سطح نسبتا صاف است، شما می‌توانید از یک پایه خلاء، که به با قدرت مکش به زمین متصل شده و نیازی به حفرات اتصال ندارد. وقتی کرگیری بتن را در یک دیوار انجام می‌دهید، شما باید پایه را با ایمنی کامل با اتصلاتی به دیوار وصل کنید. Saunders همچنین پیشنهاد یک زنجیر امن با پایه های دریل به عنوان یک مورد احتیاطی در اتفاقات لیز خوردن را می‌دهد.

انتخاب یک تکه الماس برای کرگیری بتون :

psi بتن و تراکم سختی را وقتی یک دستگاه با الماس درست برای کرگیری بتن استفاده می‌کنید در نظر بگیرید. Saunders پیشنهاد می‌کند، هسته الماس باید متناظر با موادی باشد که شما در حال سوراخکاری بتون هستید. از پیوند الماس نرم تر برای مواد سخت تر و پیوند الماس سخت تر برای بتن نرم تر استفاده کنید. مرجع

عمق :

اغلب استاندار های شما برای نمونه های آزمایشی کرگیری بتن، می‌تواند با یک قطعه 1 فوت سوراخ شود. اگر شما نیاز به سوراخ کردن یک هسته عمیق تر دارید، می‌توانید از قطعات استوانه‌ای، که که الحاقات اساسی هستند که به شما اجازه سوراخ عمیق تر نسبت به برش قطعه را می‌دهد.

خدمات تخصصی

.