کرگیری بتن

کرگیری بتن

 سوراخکاری با دریل مغزه گیر بتن در بتون مسلح با ضخامت و اندازه های (قطر) متفاوت می باشد.که بدلیل استفاده از مته مغزه گیر با سگمنت های الماسه قادر به برش بتون همراه با میلگرد می باشد. گاهی نیاز است که در ساختار قبلی سازه بتنی تغییراتی ایجاد گردد و می توان این تغییرات را به صورت برش بتن ایجاد نمود.حال با توجه به نیاز و شرایط محیط روش های متفاوتی برای برش بتون وجود دارد.یکی از انواع روش های برش بتن کرگیری می باشد.

معمولا کرگیری بتون برای عبور كابل های برق، لوله های آب و گاز، تأسيسات ساختمانی و… می باشد.

دستگاه کرگیری بتون یک ابزار قدرتمند جهت برش و مغزه گیری در مصالح از جنس های متفاوت می باشد که می تواند سوراخ هاي دايره ای در بتن مسلح، پيش ساخته، آسفالت، آجر، بلوك سيمانی، مصالح ساخمانی ایجاد نماید. این دستگاه برقی میباشد و با آب بکار گرفته میشود که برای خنک کردن مته الماسه استفاده میشود وباعث عملکرد بهتر مته الماسه و دوام بیشتر میشود.

از موارد مهم استفاده از کرگیری بتون سوراخکاری بتن با دریل مغزه گیر بتن ( Core Drilling Machines ) ، ایجاد سوراخ در بتن در هر قطر و ضخامت برای عبور کابل‌های برق، لوله‌های آب و گاز، تأسیسات ساختمانی و… می‌باشد. کرگیری بتن جهت ایجاد سوراخ‌های دایره‌ای در بتن مسلح، پیش‌ساخته، آسفالت، آجر، بلوک سیمانی، مصالح ساختی استفاده می‌شود. همچنین می‌توان در مناطق و مکان‌هایی که قابل‌دسترسی جهت استفاده از تجهیزات دیگر برش بتون نمی‌باشد، با استفاده از ایجاد کرهای پیوسته اشکال مدنظر را ایجاد نمود. این امکان نیز وجود دارد که در کف خیابان، پیاده‌رو، دیوارها، سقف، کف ساختمان‌ها و حتی بر روی سطوح لغزنده عملیات سوراخکاری بتن انجام گردد.

جابجایی محل عبور لوله ها و یا سینی کابل ها و غیره،یکی از مواردی است که امکان مواجهه با آن دور از ذهن نیست.در این زمینه با استفاده از تجهیزات مربوطه عملیات سوراخکاری بتون مسلح ،بدون ضربه و آسیب رساندن به سازه در قطر های مورد نیاز انجام می گیرد.

کرگیری بتن

با استفاده از دستگاه‌های کرگیری بتون مختلف و متناسب با نوع مکان و ابعاد برش سوراخ‌هایی از قطر ۱ سانتیمتر تا ۱ متر و بدون محدودیت عمق را با هر زاویه‌ای که باشد ایجاد نماید.

اهم خدمات قابل ارائه توسط کرگیری بتن شامل :

1- برش دیوار بتنی جهت بازشو برش فنداسیون جهت چاله آسانسور .

2- برش انواع سقفهای دال بتنی عرشه فولادی و کامپوزیتی و کوبیاکس ، یوبوت ، پیش تنیده .

3- داکت کرگیری بتن جهت عبور تاسیسات مکانیکی برقی والکترونیکی در بتن های با ضخامت بالا .

کرگیری بتن

گروه پیمانکاری دنابرش با داشتن ابزار و تجهیزات پیشرفته و همچنین با بکارگیری نیروهای فنی و متخصص در زمینه برش بتون به وسیله دستگاه های کرگیری بتن آمادگی برش بتن و کرگیری بتن در اصفهان در عمق و ضخامتهای بالا را دارد.

برش بتنکرگیری بتن

برش بتنبرش بتونکرگیری بتنکرگیری بتون

.

تماس با ما : ۰۹۱۳۷۳۰۷۸۹۰