برش بتن توسط بهترین شرکت برشکاری بتون در سال 99

برش بتن

برش بتن


احتمالا خیلی از شما, درباره برش بتن یا Concrete Cutting و شرکت برش بتن مطالبی میدانید. ولی شاید برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد که بهترین شرکت برش بتن در سال 99  چه شرکتی هست؟ وظیفه یک شرکت بتن چیست ؟  در این مقاله کاملا اختصاصی به بررسی انواع روش های برش بتن در یک شرکت برش بتون می پردازیم. همچنین درباره قیمت و هزینه برش بتن صحبت میکنیم. همچنین مزایای انجام خدمات برش بتون توسط یک شرکت بتن میپردازیم. در آخر یکی از شرکت های برش بتن به اسم شرکت دنابرش را  به شما عزیزان و همراهان , معرفی خواهیم کرد. پس لطفا با ما همراه باشید.

برش بتن

اگر به دنبال انجام برش بتن هستید, ما به شما شرکت برش بتن دنابرش را پیشنهاد میکنیم. شرکت دنابرش با داشتن سابقه طولانی مدت بیش از 30 سال در در زمینه های صنعتی و معدنی گوناگون از جمله برش بتن , تخریب بتنسوراخکاری بتن , کرگیری بتن , آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

قیمت برش بتن

هزینه برش بتن مجموعه دنا برش به صرفه تر و پایین تر از قیمت برش بتن در سایر شرکت ها هست و طبیعتا رضایت بیشتری در میان علاقه مندان به خدمات برش بتن را مشاهده میکنیم.  نتیجه قابل توجه و خوبی که مشتری های عزیزمان داشتند نشانگر این موضوع هست که از نظر علاقه مندان به خدمات برش بتن , داشتن تخصص در این امر و همچنین هزینه معقول و به صرفه در یک شرکت برش بتن ,جزو  فاکتور های اساسی محسوب میشود. برای اطلاع از آخرین نرخ قیمت برش بتن با کارشناسان شرکت دنابرش تماس بگیرید. مشاورین مجرب و متخصصین متعهد این این مجموعه بزرگ صنعتی و معدنی به شما کمک میکنند که بهترین تجربه را از خدمات برش بتن داشته باشید.

بهترین شرکت برش بتن

اگر به دنبال بهترین شرکت برش بتن هستید شرکت برش بتن دنابرش ( denaboresh ) با داشتن سابقه بالای 20 سال مفتخر است تمامی خدمات تخریب بتون و کرگیری بتن و سوراخکاری بتن را با بهترین کیفیت انجام دهد.

ویدیو برش بتن

در این قسمت ویدیو های جهت آشنایی با شرکت دنا ماشین قطب و نحوه برش بتن  آپلود شده است . پس از دیدن این ویدیو ها لذت ببرید :

برش بتن چگونه انجام می شود ؟

برش بتن یک کار سخت است، اگرچه، این می‌تواند با تجربه درست و ابزار برش درست بسیار آسان تر می‌شود. چه احتیاج به برش ورقه، یا بلوک‌ها، طبقه ها یا دیوار های بتنی داشته باشید، مطالب زیر برخی راه آسان برای برش بتن های سخت هستند.

بهترین روش های برش بتن

وقتی بتن تولید می‌شود، مردم زیادی رابطه عشق یا تنفر با آن دارند. وقتی می‌خواهیم آن را برش داده، جایگزین یا تعمیر کنیم، از آن متنفر هستیم. ما بخاطر مقاومت هوایی، وظایف سنگین، و سطح دائمی عاشق آن هستیم.

فکر برش بتن می‌تواند غافلگیر کننده باشد، اما واقعا نیازی به این نیست. شما می‌توانید با انتخاب ابزار درست در اغلب نبرد ها پیروز شوید. یک ارّه بتن را امتحان کنید. مطالب زیر یک لیست از کارهای مختلف برای بریدن بتن از بزرگ تا کوچک – و بهترین تکنیک ها و ابزار برای انجام این عمل است.

برش های کوچک ناهموار می‌تواند با استفاده از یک پتک و قلم سرد انجام شود. اگرچه، یک ارّه چرخشی با تیغ های خاص بهترین انتخاب است. در اینجا سه انتخاب ابتدایی موجود است.

تیغه های الماس ساخته شده از تیغه فلزی که دارای کامپوزیت فلز/الماس است که با محیط خود پیوند خورده است. کامپوزیت فلزی که به هنگام برش تیغ ها به آرامی شروع به ساییدن می‌کنند، نشان دهنده‌ی تیز بودن، و الماس های تازه برای بریدن لبه است.خرید تیغه‌های الماسی برای استفاده یک ارّه استاندارد 7 اینچی چرخشی یک سرمایه گذاری منصفانه است. اگرچه، وقتی شما یک جین تیغ ساییده شده دارید، اگر شما بخواهید مقدار زیادی بتن را برش دهید باید هزینه بیشتری بکنید. در اینجا دو دسته بندی عمده از الماس ها وجود دارد:

تیغه الماس خشک اغلب دارای یک حاشیه زبر و دندانه دار است. این به خارج کردن مواد اضافی و خنک نگه داشتن تیغه کمک می‌کند. این نوع تیغ ها وقتی یک سری برش های عمیق باعث توقف تیغ ها بخاطر گرمای زیاد می‌شوند، بهترین هستند. اگر در خانه می‌خواهید برش بتن انجام دهید، مطمئن شوید که همه جا با پلاستیک و نوار مخصوص مجرا بپوشانید. همه مجرا های باز باید پوشانده شوند.

یک تیغه الماس خیس نیز دارای یک دندانه یا محیط نرم و ادامه دار است. آب به کم کردن گرد و غبار و لغزنده کردن و سرد کردن تیغ ها کمک می‌کند. آنها تمیزترین و سریعترین هستند، اما یک ارّه مخصوص برای پخش کردن آب و نیز با خیال راحت از آن استفاده کنید. ارّه شما می‌تواند به یک سیم سیار که حفاظت شده GFCI است متصل شود و شما می‌توانید یک نفر را برای متمرکز کردن یک جریان آب که دقیقا روی ارّه که شما در حال برش هستید، به کار بگیرید.

اگر شما تنها یک پروژه بزرگ دارید، می‌توانید با اجاره‌ی یک تیغه ارّه و ارّه خیس به صورت همزمان هم در وقت و هم پول صرفه جویی کنید. ارّه های رفت و برگشت توسط مراکز اجاره‌ای ساخت و برش صفحات بتنی، به علاوه، انواع دیگر ارّه های دست ساز برای کار های مختلف ساخته می‌شوند.

توجه کنید : اگر شما یک تیغه الماس دارید و آن از بریدن متوقف شده است، پس شما باید از مواد نرم‌تر استفاده کنید. شما باید یک ماده سخت که روی کامپوزیت فلزی ساییده می‌شود داشته باشید، که الماس برش لبه در آن تعبیه شده باشد. که ممکن است با آن مخالف باشید، اگرچه، به جای اینکه تیغه را تیز کنید، لبه های الماس جدید که به شکل بریده بریده با یک فلز قوی تر باشند، تیز بودن را نشان می‌دهند. مرجع

باید ها و نباید های ارّه در شرکت برش بتن

تیغه ارّه‌تان را روی برش فشار ندهید. اجازه دهید که وزن تیغه و ارّه این کار را برای شما انجام دهد.

وقتی به روش خشک در حال برش هستید، برای جلوگیری از گرمای زیاد، تیغه را عقب بکشید و بگذارید بین 30 تا 45 ذقیقه به صورت آزاد کار کند.

یک تیغه خشک، می‌تواند با آب یا بدون آب کار کند، اما شما همیشه باید از یک تیغه خیس با آب استفاده کنید.

هر زمانی که در حال برش بتن هستید، حتما از ماسک، محافظ چشم و گوش استفاده کنید، مخصوصا وقتی در حال انجام برش خشک هستید.

وقتی شما در حال برش بتن بلوک ها، صفحات، دیوارها، یا صفحات بتنی با استفاده از تجهیزات صحیح و فنونی که کار برش بتن را آسان تر، ایمن تر و دقیق‌تر می‌کنند.

 

البته، وقتی در حال برش بتن هستید، از چرخ دنده محافظ – پیراهن آستین بلند، شلوار، تقویت فولادی، دستکش، محافظ صورت، محافظ گوش و ماسک جلوگیری از گرد و غبار. محافظ زانو و قلم بند نیز از پاهای شما در برش بتن محافظت می‌کنند.

1. در زمان درست برش بتون انجام دهید

برش بتن خیس سخت است، و در حین برش بتن می‌تواند شکسته شود. منبع

بنابراین، در صورت امکان، سعی کنید وقتی بتن خشک است آن را نصفه برش دهید. برش بتن نرم‌تر و با گرو غبار کمتری خواهد بود.

2. بهترین ارّه را برای برش بتن مسلح استفاده کنید

چندیدن نوع ارّه دست ساز وجود دارد که برای کاربرد های مختلف برش بتن مسلح استفاده می‌شوند. برای یک کار بزرگ روی زمین، از یک ارّه رفت و برگشت استفاده کنید. این ارّه های سنگین، قوی ترین و عمیق ترین برش ها را انجام داده، و برش های کم عمق تکراری را در برش بتن حذف می‌کند. ارّه های رفت و برگشت، ارّ های خیس هستند. آب گردو غبار را کم و همچنین تیغ های بزرگ در برش بتن را خنک نگه می‌دارد. با ارّه های دست ساز، خیس در مقابل خشک یک ترجیح شخصی است. برش خیس یک دوغاب کثیف به همراه دارد، اما گرو و غبار را از بین می‌برد. ویکیپدیا

3. انتخاب تیغ مناسب برای برش بتون

در اغلب موارد، یک ارّه الماسی وجود دارد. کریستال های الماس مصنوعی روی سطح تیغ برش بتون را انجام می‌دهند.

4. معامله مناسب با گردو غبار

اگر شما از یک اره خشک برای برش بتن استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که دارای یک خروجی مناسب گرد و غبار باشد. (با ارّه خیس گرد و غبار قبل از اینکه وارد هوا شود، شسته می‌شود.)

5. برشکاری بتن با یک سیم سیار GFCI 

اگر از یک ارّه الکتریکی استفاده می‌کنید (که مخالف با ارّه گازی است)، از یک سیم سیار GFCI حفاظت شده، برای محافظت دربرابر امواج قوی، شوک ها و بار های زیاد در هنگام برش بتن استفاده کنید.

6. برش های بتن خود را علامت بزنید

یک علامت واضح در محل های برش بتن با استفاده از خط های گچی بزنید. از پودر گچ نارنجی براق استفاده کنید. اگر برای برش بتن از یک ارّه خیس استفاده می‌کنید، و گچ شسته شد از مدادرنگی استفاده کنید تا خط آن باقی بماند.

7. برای جلوگیری از خراش ، اره را نوار بزنید

یک باریکه نواری در طول زیر بدنه ارّه جایی که در هنگام برش بتن حرکت می‌کند بزنید. این کار جایی که در حال برش هستید را از خراش امن نگه می‌دارد.

8. هنگام برش بتن از یک صفحه راهنما استفاده کنید

صفحه مستقیم و نرم را در طول خارج از خط گچ امن نگه دارید. نگهداری یک گیره محکم، دو لبه در روی ارّه است و به آرامی ارّه را به هنگام برش بتن، روی صفحه راهنما حرکت می‌دهد.

9.یک مجموعه از برش های کم عمق ایجاد کنید

در برش بتن وقتی از یک ارّه دستی استفاده می‌کنید، چندین خطوط کم عمق را به جای یک برش عمیق ایجاد کنید. بعد از هر عبور، ارّه را خاموش کنید، سپس عمق تیغه را تا 2/1 افزایش دهید. با ارّه های دستی، چندین برش کم عمق ایمن تر است، چون کنترل بیشتری در برش بتن به ارّه دارید. همچنین به تیغه اجازه می‌دهد خنک بماند.

10. تیغه را فشار ندهید

به هر حال اره , کار برش بتن را انجام می‌دهد، کاری که شما می‌کنید تنها هدایت آن در محل تعیین شده برای برش بتون است. فشار دادن ارِّه باعث داغ شدن زیاد آن می‌شود.

برش بتون

برش بتون در یک شرکت برشکار بتون , یک کار رایج در ساخت و ساز، مثل برش بتن سقف، دیوار، صفحه و بتن سنگ فرش است. اگرچه، ارّه های برش بتن مختلفی موجود هستند، چرخ زاویه‌ای راحت ترین ابزار برای کار برش بتن کوچک است. به‌علاوه، یک چرخ زاویه‌ای برای برش کاشی ها، آجرها، گرانیت، مرمر و آرادیگر مواد استفاده می‌شود.

به جای انجام عملیات برش بتن به صورت امن و موثر، با استفاده از یک چرخ زاویه‌ای، لازم است چندیدن جنبه را به حساب بیاورید. در اینجا چندین راهکار برای برش بتن با چرخ زاویه‌ای وجود دارد.

تیغه های الماسی درستی  را برای چرخ زاویه‌ای انتخاب کنید

ابتدا و در درجه‌ی اول، شما می‌توانید از یک تیغه برش بتن خشک با آب یا بدون آب استفاده کنید، اما یک تیغه خیس باید با آب استفاده شود. درواقع استفاده از آب در چرخ زاویه‌ای آسان نیست، زیرا چرخ زاویه‌ای که با آب , برش بتن انجام دهد وجود ندارد. به طور کلی سه نوع تیغه الماسی چرخ زاویه‌ای با برش خشک وجود دارد، که مطابق با لبه آنها است:

  • تیغه قطعه قطعه
  • تیغه توربو
  • تیغه با لبه‌ی ممتد

تیغه های برش بتن چرخ زاویه ای با لبه‌ی قطعه قطعه، یک لبه‌ی دندانه دار برای کمک به خروج گرد و غبار و خنک کردن تیغه در برش بتن به وسیله هوا دارند. یکی از خطرات عمر تیغه های الماسی حرارت بالا است، که باعث تاثیر بر پیوند و تاب برداشتن تیغه می‌شود. تیغه های چرخ زاویه‌ای برش بتن بهترین گزینه برای وقتی که آب وجود ندارد هستند.این نوع تیغه ها برای آجر، سنگفرش بتنی، سنگ تراشی/بلوک، بتون مقاوم، و سنگ آهک هستند.تیغه های الماسی قطعه قطعه با یک چرخ زاویه‌ای معمولا برای برش بتون ترجیح داده می‌شوند.

تیغه های الماسی چرخ زاوی‌ای با لبه‌ی توربو به طور خاص برای یک برش سریعتر برای برش بتن خیس و خشک طراحی شده اند. لبه‌ی توربو به جریان هوا اجازه‌ی عبور از بین قطعات کوچک خود برای خنک کردن صفحه چرخ زاویه‌ای در برش بتن می‌دهد. سوراخکاری بتن روی سوراخ های کوچک که روی تیغه های صفحه توربو پراکنده شده‌اند نیز برای افزایش قابلیت خنک کردن طراحی شده‌اند. به‌علاوه، زاویه‌ی قطعات توربو برای کمک به هل دادن مواد به بیرون طراحی شده‌اند. این تیغه ها برای برش بتن، آجر و سنگ آهک استفاده می‌شوند.

تیغه های الماسی چرخ زاویه‌ای با لبه‌ی ممتد برای برش سنگ مرمر، گرانیت، کاشی چینی، و کاشی سرامیکی استفاده شده اند. این بیشترین ترجیح برای برش خیس است. تیغه های ممتد به برش بتن با یک چرخ زاویه‌ای ترجیح داده نمی‌شوند.

خدمات تخصصی

.